Dzień Kolorowej Skarpetki 2015

mar 9, 2015

Szanowni Państwo,

Już po raz 3 Fundacja Profesora Ciekawskiego z Bydgoszczy, zaprasza do udziału w kampanii edukacyjno-informacyjnej na rzecz osób z Zespołem Downa "Dzień Kolorowej Skarpetki 2015".
Patronat nad wydarzeniem objęło ponownie Down Syndrome International.

Tak niewiele trzeba aby przyłączyć się do akcji!

1. W dniach od 16 marca do 20 marca zachęcamy szkoły i przedszkola do przeprowadzenia "Dnia Kolorowej Skarpetki", poprzez zachęcenie nauczycieli i uczniów do założenia dwóch różnych skarpetek.
2. Zachęcamy do promowania wydarzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz witryny internetowej szkoły/przedszkola.
3. Wszystkie placówki, które podejmą się organizacji kampanii edukacyjno-informacyjnej na rzecz osób z ZD wezmą udział w konkursie z nagrodami (pobierz regulamin)

Niechaj tegoroczną wiosnę powitają tysiące kolorowych skarpetek!

Szczegółowych informacji na temat kampanii udziela:

Szymon Paprocki
Prezes Fundacji Profesora Ciekawskiego
(biuro@fundacjaciekawskiego.pl) tel: 500 474 125

Projekt "Rok kolorowej skarpetki" zadanie współfinansowane ze środków samorządu województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (konkurs nr 23/2015),  "Rehabilitacja zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych"