"Rodzynki z pozarządówki"

kwi 29, 2016

20 kwietnia 2016 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Kapituły Konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego na najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez organizacje pozarządowe pn. „Rodzynki z Pozarządówki".
Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 14 projektów, spośród 34 zgłoszonych na konkurs. Wśród wyróżnionych znalazła się Fundacja Profesora Ciekawskiego za inicjatywę wspierającą osoby z zespołem Downa pt. "Rok kolorowej skarpetki".

Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w działalność społeczną zostało docenione. To kolejny znak na to, że działania Fundacji bezpsrzecznie zmierzają we właściwym kierunku.

Ostateczne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu br.

Więcej informacji tutaj.