Promocja projektu "Rodzic w Centrum Uwagi"

mar 28, 2017

Targi "Mama, Tata i Dziecko" to blisko 80 wystawców z szeroko rozumianej branży rodzinnej. Dla Fundacji Profesora Ciekawskiego były one okazją do promocji projektu "Rodzic w Centrum Uwagi". Ponad 2000 osób, które odwiedziły 26 marca 2017 bydgoskie targi, miało możliwość zapoznania sie z założeniami projektu.

Prezes Fundacji Pan Szymon Paprocki oraz Pani psycholog Edyta Palka informowali rodziców o tym jak dołączyć do projektu, gdzie znaleźć niezbędne informacje. Możliwość bezpośredniej rozmowy z rodzicami, zbadanie ich potrzeb i dyskusja o problemach rodzicielskich pozwoliła nam jeszcze lepiej przygotować się do pierwszych warsztatów, które zaplanowane są na 08.04.2017.

Zadanie współfinansowane ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.