Posted on

Pokazy naukowe w szkole

Pokazy naukowe w szkole

Nauka w najlepszym wydaniu

Pokazy naukowe w szkole to najlepszy sposób na ukazanie nauki w najlepszym świetle i zachęcenie uczniów do zdobywania wiedzy. Pokazy niezwykłych doświadczeń nie tylko dostarczają ambitnej rozrywki ale także inspirują młode umysły do poszukiwań i pytań.
Występ Profesora Ciekawskiego to godzinne interaktywne show naszpikowane najefektowniejszymi eksperymentami z zakresu fizyki i chemii, ubarwione historią i ciekawostkami. Ogień, dym, eksplozje i barwne przemiany to stałe elementy zajęć. Gwałtowne reakcje chemiczne i zaskakujące zjawiska fizyczne wywołują efekt „wow!” i na długo zostają w pamięci widzów. Tematyka pokazów obejmuje między innymi: reakcje utleniania i redukcji, ciekły azot, wodór, reakcje spalania, dźwięk.

Doświadczenie

Pokazy naukowe organizujemy już od 2009 roku będąc jedną z najdłużej działających na rynku organizacji. Przez ten czas eksperymentowaliśmy w dziesiątkach szkół i przedszkoli na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zdobywając bezcenne doświadczenie. Pozwoliło nam to usprawnić system organizacji czyniąc go niezawodnym.

Piknik, festyn i inne wydarzenia

Pokazy popularnonaukowe to najlepsze rozwiązanie by uatrakcyjnić wydarzenia odbywające się w szkole takie jak festyny, dni patrona, dni otwarte czy też dni sportu i nauki. Zajęcia przeprowadzamy zarówno w pomieszczeniach (sale lekcyjne, gimnastyczne) jak i na otwartej przestrzeni (np. boisko) w zależności od możliwości i preferencji organizatora.